Ωρολόγιο Πρόγραμμα Α΄Εαρινού εξαμήνου

Φεβρουάριος  2023

 

Κυριακή

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Διάρκεια διάλεξης: 2h & 15 min
Παρασκευή 2 διαλέξεις: 16.30 – 21.15 (16.30-18.45, 19.00-21.15)
Σάββατο 3 διαλέξεις: 09.15 – 16.45 (9.15-11.30, 11.45-14.00, 14.30-16.45)

 

 

 

1

2

3

 

4

 

5

 

6

7

8

9

10

 

11

 

12

 

13

 

14

15

16

 

 

17

 

 

 

18

 

 

19

 

20

21

22

23

 

24

*ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗΣ 1

**ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ΠΑΣΧΑΛ2

25

 

26

 

27

ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ

28

 

 

 

                

 

Μαρτιος  2023

Κυριακή

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Διάρκεια διάλεξης: 2h & 15 min
Παρασκευή 2 διαλέξεις: 16.30 – 21.15 (16.30-18.45, 19.00-21.15)
Σάββατο 3 διαλέξεις: 09.15 – 16.45 (9.15-11.30, 11.45-14.00, 14.30-16.45)

 

 

 

1

2

3

 

*ΑΡΧΕΣ ΜΑΝΑΤΖΕΜΝΤ ΓΙΟΒΑΝΗΣ 1

*ΑΡΧΕΣ ΜΑΝΑΤΖΕΜΝΤ ΓΙΟΒΑΝΗΣ 2

 

4

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΘ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ –ΓΙΟΒΑΝΗΣ 1

*ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΘ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ –ΓΙΟΒΑΝΗΣ 2

*ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΘ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ –ΓΙΟΒΑΝΗΣ 3

5

 

6

 

7

8

9

 

10

 

*ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 

 ΤΣΟΥΡΕΛΑ3

**ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ΤΣΟΥΡΕΛΑ4

 

11

 

*ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΠΑΣΧΑΛ –2

*ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΠΑΣΧΑΛ –3

*ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΠΑΣΧΑΛ –4

 

12

*

13

14

15

16

 

17

 

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΘ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ –ΤΣΟΥΡΕΛΑ 3

*ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΘ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ –ΤΣΟΥΡΕΛΑ 4

 

18

*ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΠΑΣΧΑΛ – 5

*ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΠΑΣΧΑΛ – 6

*ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΠΑΣΧΑΛ – 7

 

19

22

21

22

23

 

24

*ΑΡΧΕΣ ΜΑΝΑΤΖΕΜΝΤ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ 1

*ΑΡΧΕΣ ΜΑΝΑΤΖΕΜΝΤ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ 2

*ΑΡΧΕΣ ΜΑΝΑΤΖΕΜΝΤ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ 3

 

25

ΑΡΓΙΑ

 

26

ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ΚΙΛΙΠΙΡΗ 1

 

27

28

29

30

31

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΘ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ –ΤΣΟΥΡΕΛΑ 5

*ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΘ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ –ΤΣΟΥΡΕΛΑ  6

 

 

Απρίλιος 2023

 

Κυριακή

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

 Διάρκεια διάλεξης: 2h & 15 min
Παρασκευή 2 διαλέξεις: 16.30 – 21.15 (16.30-18.45, 19.00-21.15)
Σάββατο 3 διαλέξεις: 09.15 – 16.45 (9.15-11.30, 11.45-14.00, 14.30-16.45)

 

 

 

 

 

 

1

*ΑΡΧΕΣ ΜΑΝΑΤΖΕΜΝΤ ΓΙΟΒΑΝΗΣ 3

*ΑΡΧΕΣ ΜΑΝΑΤΖΕΜΝΤ ΓΙΟΒΑΝΗΣ4

*ΑΡΧΕΣ ΜΑΝΑΤΖΕΜΝΤ ΓΙΟΒΑΝΗΣ 5

 

2

*ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ΤΣΟΥΡΕΛΑ1

**Διοικηση ΑΝΘ ΔΥΝΑΜ

ΤΣΟΥΡΕΛΑ1

*ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΘ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ –ΤΣΟΥΡΕΛΑ  2

 

3

4

5

6

 

7

ΑΡΧΕΣ ΜΑΝΑΤΖΕΜΝΤ ΓΙΟΒΑΝΗΣ6

*ΑΡΧΕΣ ΜΑΝΑΤΖΕΜΝΤ ΓΙΟΒΑΝΗΣ7

 

8

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΘ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ –ΠΑΖΑΡΣΚΗΣ 1

*ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΘ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ –ΠΑΖΑΡΣΚΗΣ  2

*ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΘ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ –ΠΑΖΑΡΣΚΗΣ  3

 

9

ΜΕΓΑΛΗ ΒΔΟΜ

 

10

11

12

13

 

 

14

 

 

15

 

16

ΠΑΣΧΑ

17

18

19

20

21

 

22

*

23

 

24

25

26

27

28

*ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΘ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ –ΤΣΟΥΡΕΛΑ 7

*ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ  –ΤΣΟΥΡΕΛΑ   

 

 

29

ΑΡΧΕΣ ΜΑΝΑΤΖΕΜΝΤ ΠΑΖΑΡΣΚΗΣ Σ 1

*ΑΡΧΕΣ ΜΑΝΑΤΖΕΜΝΤ ΠΑΖΑΡΣΚΗΣ 2

ΑΡΧΕΣ ΜΑΝΑΤΖΕΜΝΤ ΓΙΟΒΑΝΗΣ 8

 

 

 

 

 

 

 

               

 

ΜΑΙΟΣ 2023

Κυριακή

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

30

Διάρκεια διάλεξης: 2h & 15 min
Παρασκευή 2 διαλέξεις: 16.30 – 21.15 (16.30-18.45, 19.00-21.15)
Σάββατο 3 διαλέξεις: 09.15 – 16.45 (9.15-11.30, 11.45-14.00, 14.30-16.45)

 

1

2

3

4

5

Εξετασεις

ΔΑΠ

5.00

6

Εξετασεις

ΜΑΝΑΤΖΜΕΝΤ

11.00

7

Εξετασεις

ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 11.00

8

9

10

11

 

12

*ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΛΟΓΙΣΤΙΚ ΔΗΜ ΥΠΗΡ. – ΠΑΖΑΡΣΚΗΣ 1

*ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΛΟΓΙΣΤΙΚ ΔΗΜ ΥΠΗΡ. – ΠΑΖΑΡΣΚΗΣ 2

 

13

*ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΛΟΓΙΣΤΙΚ ΔΗΜ ΥΠΗΡ. – ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ 1

*ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΛΟΓΙΣΤΙΚ ΔΗΜ ΥΠΗΡ. – ΚΩΝΙΔΗΣ  2

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΛΟΓΙΣΤΙΚ ΔΗΜ ΥΠΗΡ. – ΚΩΝΙΔΗΣ  3

 

14

 

15

16

17

18

 

19

 

*ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΒΡΑΝΑ 1

*ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ  ΒΡΑΝΑ 2

 

20

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΛΟΓΙΣΤΙΚ ΔΗΜ ΥΠΗΡ. – ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 1

*ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΛΟΓΙΣΤΙΚ ΔΗΜ ΥΠΗΡ. – ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 2

*ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΛΟΓΙΣΤΙΚ ΔΗΜ ΥΠΗΡ. – ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 3

 

21

 

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΦΡΑΓΚΙΔΗΣ 3

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΦΡΑΓΚΙΔΗΣ 4

 

22

23

24

 

25

*

 

26

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΒΡΑΝΑ 3

*ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1

 

27

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΛΟΓΙΣΤΙΚ ΔΗΜ ΥΠΗΡ. – ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 5

*ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΛΟΓΙΣΤΙΚ ΔΗΜ ΥΠΗΡ. – ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 6

*ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΛΟΓΙΣΤΙΚ ΔΗΜ ΥΠΗΡ. – ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 7

28

29

30

 

 

 

 

 

 

31

 

 

 

 

ΙΟΥΝΙΟΣ 2023

Κυριακή

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

 

 

 

 

1

 

2

*ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 2

*ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 3

 

3

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΛΟΓΙΣΤΙΚ ΔΗΜ ΥΠΗΡ. – ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 4

*ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΛΟΓΙΣΤΙΚ ΔΗΜ ΥΠΗΡ. – ΠΑΖΑΡΣΚΗΣ 3

 

4

 

5

 

ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ

6

7

8

 

9

*ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ–ΦΡΑΓΚΙΔΗΣ 5

*ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ–ΒΡΑΝΑ 5

 

 

 

10

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΦΡΑΓΚΙΔΗΣ 1

*ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ  ΦΡΑΓΚΙΔΗΣ 2

*ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΒΡΑΝΑ 4

 

11

12

 

13

14

15

16

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Λογιστικη

5-

17

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Εφαρμογες Νεων Τεχνολ.

11

18

 

19

20

21

22

23

 Καλό καλοκαίρι!!!

24

 

25

26

27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

Διάρκεια διάλεξης: 2h & 15 min
Παρασκευή 2 διαλέξεις: 16.30 – 21.15 (16.30-18.45, 19.00-21.15)
Σάββατο 3 διαλέξεις: 09.15 – 16.45 (9.15-11.30, 11.45-14.00, 14.30-16.45)